Jury III edycji

Izabela Kopec Izabela Kopeć – śpiewaczka, mezzosopranistka, wokalistka
Jest członkiem Związku Artystów Wykonawców STOART, Stowarzyszenia Autorów ZAIKS oraz Związku Producentów Audio-Video ZPAV. Przedstawicielka gatunku classical-crossover. Jest też kompozytorem i producentem muzycznym. W 2011 roku na zaproszenie włoskiego piosenkarza i kompozytora Amedeo Minghi nagrała polsko-włoskiego singla Un uomo venuto da molto lontano ("Człowiek, który przyszedł z daleka"). Utwór został stworzony z okazji beatyfikacji Jana Pawła II. Polską wersję tekstową napisały dla Izabeli Kopeć pisarka Małgorzata Kalicińska i Barbara Grabowska. W 2011 roku Izabela koncertowała w Polsce z repertuarem House Opera Diva. W 2012 roku wraz z luksemburskimi muzykami Aconcagua Quintet wydała płytę pt. "Piazzolla. Show Me Your Tango" z repertuarem pieśni Astora Piazzolli. Stypendystka Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy (2013) Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2016).
Maria Szabłowska Maria Szabłowska - Dziennikarka muzyczna radiowa i telewizyjna
W „Polskim Radio" prowadziła m.in. audycje „Magazyn Muzyczny Rytm" oraz „Muzyka Nocą". W Telewizji Polskiej zadebiutowała w połowie lat 80 w wakacyjnym programie "Studio Lato" emitowanym w pierwszym programie TVP. W późniejszych latach prowadziła program "Stare, nowe i najnowsze" oraz wspólnie z Krzysztofem Szewczykiem program "Dozwolone od lat czterdziestu". Obecnie prowadzi radiowe (m.in. "Muzyczną Jedynkę") i telewizyjne programy muzyczne (m.in. "Wideotekę dorosłego człowieka"). Maria Szabłowska jest autorką książek "Elvis – amerykański sen" i "Cały ten big beat", a wspólnie z Krzysztofem Szewczykiem książki „Ludzkie gadanie. Życie, rock and roll i inne nałogi". W 2005 otrzymała Medal "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", a 27 września 2011 za wybitne zasługi dla Polskiego Radia została odznaczona przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.
Jacek Wójcicki

Jacek Wójcicki – aktor, śpiewak (tenor)
Ukończył Wydział Aktorski w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Krakowie. Występuje w teatrze (w latach 1982–1991 w Teatrze Słowackiego w Krakowie), filmach, serialach, kabaretach (w Piwnicy pod Baranami oraz w latach 1992–1997 w Kabarecie Olgi Lipińskiej jako Pan Jacek) i programie dla dzieci Budzik (TVP1) jako Pan Tenorek. Wykonuje piosenki filmowe i serialowe (Szpital na perypetiach, Konie apokalipsy, Ostatni dzwonek). Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, odnajduje się łatwością w wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert to pełne kontrastów i kolorów niepowtarzalne dzieło, spojone nadzwyczaj ciepłą i pełną wysokiej kultury, osobowością artysty . Nagrodzony na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu (1986) i Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu (1987).

Konrad Mastyło Konrad Mastyło - muzyk, kompozytor, pianista, organista, pedagog
Wychował się w Stalowej Woli. Ukończył Szkołę Muzyczną im. I.J. Paderewskiego. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie. Od wielu lat jest pianistą Piwnicy pod Baranami. Był członkiem zespołu Marka Grechuty – Anawa. Od wielu lat związany z Teatrem STU jako pianista oraz aktor („Szczęśliwe dni” S. Beckett, „Sonata Belzebuba” S.I. Witkiewicz). Obecnie mieszka w Krakowie gdziei pracuje jako wykładowca w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika Solskiego oraz nauczyciel w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży. Jest wykonawcą muzyki do wielu znanych filmów i seriali, m.in.: "Dekalog", "Europa, Europa", "Podwójne życie Weroniki", Tryptyk filmowy "Trzy kolory" oraz do spektakli teatralnych z muzyką Zygmunta Koniecznego, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Zbigniewa Preisnera.
Michał Chytrzyński Michał Chytrzyński - muzyk, skrzypek
Przygodę z instumentem rozpoczął w wieku sześciu lat i przebył długą drogę edukacji w szkole muzycznej, liceum i na studiach na Akademii Muzycznej w Krakowie. Od wielu lat jest skrzypkiem Teatru Bagatela, Teatru STU oraz Narodowego Starego Teatru w Krakowie. Bierze udział w wielu koncertach oraz nagraniach w Polsce i za granicą. Od 2006 roku współpracuje z Piwnicą pod Baranami.
Dariusz Dąbrowski Dariusz Dąbrowski - Sekretarz Gminy w Baranowie, członek Zarządu LGD Ziemia Chełmońskiego
Od 2007 związany zawodowo z gminą Baranów, jest inicjatorem wielu wydarzeń o charakterze kulturalno-społecznym. Jest pomysłodawcą Fetting Festiwalu. Inspiracją stała się książka „Zarys dziejów gminy Baranów", wydana w 2012 roku z okazji uroczystości – „Obchodów 400-lecia miejscowości Baranów i 100-lecia parafii Baranów".

Opublikowano w III Fetting Festiwal